Пришкільний англомовний табір "Kid's Planet"

Дата: 25 травня 2018 о 08:28, Оновлено 23 лютого 2021 о 20:27

Початок літнього оздоровлення

На базі Біловодської гімназії з 1 червня функціонує англомовний табір "Kid's Planet". Оздоровлюються в ньому 20 учнів Біловодської гімназії пільгових категорій. 1 червня до Дня захисту дітей наші вихованці відвідали Будинок культури, де були глядачами чудового концерту. Пізніше на центральній площі хлопці та дівчатка змогли близько поглянути на нові поліцейські машини, посидіти в них. Згодом наш відпочинок продовжився у парку культури. Тут учні поласувати морозивом та покататися на каруселях. Дякуємо за це відділу освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради. Наше оздоровлення у таборі триває, тож чекайте на нові публікації.

4 червня відбулося відкриття табірної зміни у Біловодській гімназії. 2 англомовні табори об'єднали свої зусилля та створили цілий телевізійний ефір, в якому були і новини, і реклама, і музична пауза, а також передача порад та колективне хорове заняття. Закінчилося свято задорним флешмобом.

Продовжуємо висвітлення новин табору "Kid's Planet" Біловодської гімназії. Перший тиждень перебування в таборі був досить насиченим. Вихованці відвідали районну бібліотеку, Школу Олімпійського Резерву, тренажерний майданчик біля ДЮСШ. Маса емоцій, хвилювань, нових відкриттів. Діти малювали з закритими очима у бібліотеці, намагалися повправлятися зі штангами у ШОР, виконували тренувальні вправи на тренажерах. Окрім того, за планом проходили насичені заняття з англійської мови, розвивальна зарядка, цікаві ігри з м'ячем та весела спортивна естафета. Сили ми черпали зі смачних сніданків та обідів.  До нових публікацій!!!

Закінчився другий тиждень оздоровлення в англомовному таборі "Kid's Planet". Він був не менш насиченим, ніж перший. Смачні сніданки давали нам сили для нових звершень, цікаві заняття з англійської мови розвивали учнівський інтелект, спортивні вправи та змагання зміцнювали дитяче здоров'я. Вихованці табору відвідали дитячу юнацьку спортивну школу, де дізналися про її історію, різноманітні секції. Відбулася екскурсія до пожежної частини смт Біловодська. Діти приміряли спецодяг, посиділи в пожежних авто, дізналися про важливість професії рятувальника. Цікавою була екскурсія до місцевого краєзнавчого музею. Дозвілля учнів проходило на свіжому повітрі біля гімназії та на пляжі біля річки, де діти чудово відпочили з дотриманням всіх вимог безпеки з боку вихователів та інструктора з фізкультури.

Вихованці нашого табору відвідали Деркульський кінний завод. Цікава та пізнавальна екскурсія не вдалася б без допомоги знавця своєї справи Федорова Олександра Борисовича. Він розповів про історію становлення коневодства на території України, провів нас пам'ятними місцями конезаводу: музей, конюшні, манеж, віковий дуб, фонтан... Можна ще перераховувати і перераховувати... Потужна енергетика, море емоцій, вражень, задоволення...Ці коні - дещо... Вони такі великі, статні, доглянуті. Є місця, до яких хочеться повертатися і повертатися. Деркульський кінний завод - одне з цих місць!!!

Таборе, прощавай, нас такими пам'ятай!!!
Сумні слова, та від цього нікуди не дітись. 20 червня закінчилася табірна зміна у пришкільних англомовних таборах Біловодської гімназії. Гала-концерт, присвячений закриттю зміни, табори "Smile" та "Kid's Planet" готували разом. Свято пройшло "на ура"! Табори привіталися девізами, продемонстрували запальні рухи під час виконання англійських пісень. І, звичайно ж, вразили всіх задорними танцями за участі і вихованців, і їх наставників. Завершилося свято патріотичним флешмобом "Україно, вперед!", який учасники присвятили Дню Конституції та Дню Незалежності України. По закінченні свята вихованці перемістилися на центральну алею біля гімназії, де змогли поринути у вир творчості та натхнення під час конкурсу малюнків на асфальті. Компетентне журі у складі гостей з відділу освіти виконкому Біловодської селищної ради та адміністрації Біловодської гімназії справедливо розподілило призові місця між учасниками та нагородило переможців цінними призами. Окрім того, всі вихованці таборів отримали сертифікат про закінчення та перезенти на згадку з назвою табору. Бажаємо всім сонячних канікул! До зустрічі!!!

Табір "Kid's Planet" говорить своїм вихованцям "Good-bye!"
Останній день у таборі - і радісний, і сумний. Після концерту та конкурсу малюнків на асфальті вихованці разом з наставниками прийняли участь у фотосесії "На згадку!!!". Потім обмінялися "долоньками - побажань", тепло попрощалися та пообіцяли одне одному гарно провести літні канікули.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.