У Біловодській гімназії змагалися юні козаки

Date: 13 жовтня 2017 о 15:13

13 жовтня 2017 року в Біловодський гімназії відбулися спортивно-розважальні заходи з нагоди святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Для учнів 4-х класів було проведено спортивні змагання «Козацькі розваги». Оскільки корені забав беруть свій початок від традицій запорізьких козаків, то і в змаганнях у початковій школі взяли участь виключно хлопчики. Дівчатка вболівали за однокласників на трибунах, а також прикрасили свято жартівливими віршиками, які вони присвятили хлопчикам.

«Випробування козака на силу та сміливість полягало у подоланні 9 дніпровських порогів. Тож і вам доведеться пройти через 9 випробувань. Найкращий здобуде звання справжнього козака», - звернулася до учасників вчитель фізичної культури Любов Василівна Ткаченко.

Таким чином, маленькі спортсмени змагалися у 9 конкурсах: «Хокей», «Біг у мішках», «Шаровари», «Влучний стрілець», «Вершники», «Кашовари», «Повзунець», «Фехтування», «Комбінована естафета». Козачата показали свою вправність у бігу, стрибках, влучності та витривалості. Однак, найважливішим у командних змаганнях завжди є згуртованість та єдність.

За результатами конкурсів І місце посіла команда 4-А класу «Орлята», ІІ місце – команда 4-В «Калина» і ІІІ місце – у команди 4-Б «Козачата».

Переможці отримали грамоти, а учасники та глядачі – запас позитивних емоцій.

Учні 8-х класів мірялися силою у змаганнях «Козацький гарт». Яскравою складовою можна назвати конкурс «Візитка», у якому команди показали свої акторські, вокальні та танцювальні таланти. Представляючи назву команди та девіз, гравці зарядили глядачів позитивом та налаштувалися на по-козацьки серйозні випробування.

Від п’єдесталу юних козачат відділяли 8 спортивних конкурсів: «Підтягування», «Стрибки в довжину командою», «Кидання набивного м’яча», «Стрибки зі скакалкою», «Човниковий біг 4х9м.», «Кільцеброс», «Комбінована естафета» та «Перетягування канату».

Гра була напруженою, оскільки команди були рівні за фізичною підготовкою. Визначеного лідера протягом змагань не було, і розрив за рахунком був незначний. Останній конкурс – «Перетягування канату» - вивів уперед два рівних за силами суперника. У підсумку І місце розділили команди 8-А та 8-В класів, ІІ місце посіла команда 8-Б класу.

Усі учасники конкурсу отримали солодкі призи та грамоти.