У Біловодській гімназії відбулась воєнно-патріотична гра «Патріот»

Date: 19 грудня 2017 о 12:59

Національно - патріотичне виховання в Біловодській  гімназії здійснюється на всіх етапах навчання, забезпечує всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, розвиток її здібностей та обдарованість, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу учнів , їх духовності і культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

З метою патріотичного виховання молоді та пропаганди фізичної культури та спорту в Біловодській гімназії 8 грудня 2017 року серед збірних команд учнів 9, 10,11 класів відбулася воєнно-патріотична гра «Патріот», присвячена  Дню  визволення України від німецько-фашистських загарбників та Дню Збройних сил України. Усі конкурси оцінювалися журі у складі: О.В.Дем’яненко-в.о. директора Біловодської гімназії, Н.П.Мірошниченко -ЗДНВР Біловодської гімназії, Г.Г.Голеніщева Г.Г.- ЗДНВР Біловодської гімназії ,старший лейтенант Дмитро Петрович Масловський - заступник начальника відділу роботи з персоналу відділу прикордонної служби «Біловодськ» Луганського прикордонного загону, К.В.Адвент -головний спеціаліст відділу освіти Біловодської РДА, О.Ю.Супрун-вчитель предмету «Захист Вітчизни», Л.В.Ткаченко-вчитель фізичної культури Біловодської гімназії, О.І.Яковлєва -медична сестра Біловодської гімназії. Свято розпочалося з підняття державного прапору під звуки національного гімну України. Зі щирими словами вітання виступила К.В. Адвент-головний спеціаліст відділу освіти Біловодської РДА, яка побажала успіхів та перемоги найсильнішій команді. Розпочалися змагання з конкурсу «Впоряд». Перемогу здобули 11-ті класи (кл. керівник І.О.Кільбасович та А.М.Полоцька, 2-ий конкурс-танцювальний, перемогу здобули 10-ті класи (класний керівник М.М.Бердецька, Н.С.Липова).

Свою силу та витривалість хлопці та дівчати випробували в таких спортивних конкурсах : у спортивному конкурсі перемогли учні 11 класів, у історичній вікторині «Відун» І місце посіла команда 11 класів, у  медичному конкурсі перемогу здобула команда 10-тих класів, в естафеті перемогла команда 11-тих класів, у перетягуванні канату запеклу боротьбу за І місце вели 9-ті класи (кл. керівник Т.М.Хоменкова та В.В.Крапівцева) та 11-ті класи(кл. керівник І.О.Кільбасович та А.М. Полоцька), але перемогла команда 11 класів.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце  -збірна команда 11 класів (кл. керівник І.О. Кільбасович та А.М. Полоцька)

ІІ місце розподілили команди 9 (кл. керівник Т.М.Хоменкова та В.В. Крапівцева) та 10 класів (класний керівник М.М.Бердецька та Н.С. Липова), які набрали однакову кількість балів.

Усі учасники були нагородженні грамотами та солодкими призами.

Отже, у процесі виховної роботи з патріотичного виховання учні глибше

усвідомлюють свою причетність до минулого, теперішнього й майбутнього

Батьківщини, що дозволяє утверджувати у них почуття відповідальності за

майбутнє своєї держави, власну долю.