Новий рік у Біловодській гімназії

Date: 11 січня 2018 о 08:46

У кожного з нас є своя заповітна мрія. Новий рік – це свято, коли в душі прокидається маленька дитина, яка вірить у доброго Діда Мороза, Снігуроньку і в те, що в житті відбуваються чудеса.

Традиція відзначати Новий рік сім'єю одна з найдавніших. Наша шкільна родина заздалегідь розпочала  приготування до свята: прикрашати класи, рідну гімназію, вчити пісні, вірші, танці і, звісно, наряджати всі разом красуню-ялинку. Ці  маленькі приємні дрібниці  так  зближують людей.

26-27 грудня  у Біловодській гімназії відбулися новорічні ранки для учнів гімназії. Спочатку  учнів, батьків  та гостей привітали зі святом в.о. директора  Біловодської гімназії О.В. Дем’яненко,  заступник директора з навчально-виховної роботи Н.П.  Мірошниченко, заступник директора з навчально-виховної роботи А.Г. Голеніщева .  Нагородили переможців  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських  олімпіад з базових предметів  та різноманітних  конкурсів , активістів; кращі класні колективи  отримали  грамоти та солодкі  призи. Лунали веселі пісні, гарні слова вітання, новорічні хороводи, конкурси, загадки, розваги  біля ялинки – все це зробило свято яскравим і цікавим.

Для учнів1-2 класів новорічну казку підготували учні  6-Б класу (педагог-організатор Я.О. Розумна та класний керівник Н.В. Савкусан), для 2-3 класів новорічне диво підготували учні  7-А та 7-Б класи (педагог-організатор Я.О. Розумна та класні керівники Л.М. Погоріла, Л.В. Ткаченко), для 5-6 класів новорічну казку готували учні 8-А класу (педагог-організатор Я.О. Розумна та класний керівник А.І. Гірман), для 7-8 класів свій новорічний виступ готували учні 7-В класу (педагог-організатор Я.О. Розумна та класний керівник О.І. Ріпна), готувалися   до шкільного свята  заздалегідь. Старшокласники  (учні  9-х ,10-х, 11-х класів)  готувалися  до шкільного новорічного свята  ретельно  і відповідально. Результатом  клопіткої  роботи стала презентація новорічного шоу «Стосується кожного» (підготували учні 11-А класу з класним керівником І.О.  Кільбасович ).

Учні продемонстрували  високу сценічну культуру , театральне мистецтво.  Успішний виступ юних артистів нікого з присутніх не залишив байдужим . Доказом цього стали  овації  глядачів.   Після вистави свято продовжилося біля  Новорічної  ялинки з традиційними хороводами , піснями, танцями . Нехай прекрасні зимові свята принесуть усім  нам мир, спокій , злагоду і впевненість у майбутньому.