Учні Біловодської гімназії взяли участь у святкуванні 75 річниці визволення Біловодська від німецько-фашистських загарбників

Date: 24 січня 2018 о 14:14, Refreshed 1 лютого 2018 о 16:21
586 views

У Біловодській гімназії з нагоди святкування 75 річниці визволення Біловодська від німецько-фашистських загарбників відбулися урочисті заходи. Класними керівниками були проведені виховні години на тему:"Невгасимий вогонь пам'яті". Учні не тільки з великою цікавістю слухали захоплюючу розповідь про події тієї далекої війни, а й самі читали вірші про тяжкі роки лихоліття та незламних людей, які вистояли й перемогли.

20 січня 2018 року учні гімназії взяли участь у районному заході з волейболу, присвяченому 75 річниці визволення Біловодська від німецько-фашистських загарбників, який відбувся на базі Біловодської ДЮСШ. До участі у змаганнях були запрошені 7 команд Луганської області, включаючи команду Біловодського району. Учні гімназії, одягенені в українське вбрання, радо вітали гостей короваєм на нашій Біловодській землі, а учень 10-Б класу Мірошниченко Іван та Бондар Поліна урочисто поклали квіти до Братської могили, вшановуючи пам’ять загиблих героїв Біловодщини.

22 cічня відвідали Краєзнавчий музей де зустрілися з поетом Левченком В.О., він є автором, істориком, краєзнавцем за покликанням. Презентував свою книгу учням, розкрив  тематику даної книги та поділився творчими планами на майбутнє. Учні гімназії подякували за цікаву зустріч та побажали нових творчих успіхів автору.

23 січня 2018 року у Біловодському краєзнавчому музеї відбувся тематичний захід «Слався подвиг народний в віках», на якому були присутні ветеран Великої Вітчизняної війни Вегеря Н.Р., історик і дослідник рідного краю Степанов В.М., письменник Біловодщини, голова ради ветеранів Біловодщини Негода В.І. Учні гімназії прослухали вірші поетів-земляків, написали звернення до ветеранів у формі поздоровлення.

День визволення Біловодська - це лише привід вкотре згадати і не забувати про подвиг наших дідів та прадідів у тій жахливій битві за життя і благополуччя прийдешніх поколінь, жертвами якої стали наші земляки.