Красуні Біловодської гімназії змагалися у конкурсі «Чарівна україночка-2018»

Date: 16 березня 2018 о 12:57
379 views

14 та 15 березня 2018 року у Біловодській гімназії відбулося справжнє свято. До Дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка відбувся конкурс «Чарівна україночка» серед дівчат 7-8 і 9-10 класів. Є у нашій українській літературі імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія ось уже понад сто років викликає в людей почуття гордості й захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. Ми, молоде покоління, несемо велику відповідальність перед своїми пращурами за безсмертність української пісні, слова, танцю, звичаїв. То в ці чудові  дні ми всі з вами стали свідками того, як молодь цінить, возвеличує, утверджує українське слово піснями, віршами. У конкурсі взяло участь 6 команд  (7-8 класи: 7-А (класний керівник Погоріла Л.М.),7-Б-(класний керівник Ткаченко Л.В., 7-В- (класний керівник Ріпна О.І., 8-А (класний керівник Гірман А.І., 8-Б (класний керівник Жученко В.О.), 8-В (класний керівник Каптьол О.В.) і 3 команди (9-10 класи: 9-А (класний керівник Хоменкова Т.М.), 9-Б (класний керівник Крапівцева В.В.), 10-Б (класний керівник Бердецька М.М.).

За їх успіхами стежило шановне журі  у складі:

Серед команд 7-8 класів: Беденко Л.О.- головний спеціаліст відділу освіти виконкому Біловодської селищної ради, Лозова І. І.- методист початкової освіти Біловодського районного методичного центру, Чмихало А. Р.- методист позашкільної освіти Біловодського районного методичного центру, Голеніщева А. Г.- заступник директора з навчально-виховної роботи.

Серед команд 9-10 класів : Ліхачова Д.О.- завідуюча відділом художньої самодіяльності районного Будинку культури, Тарабанова З.Б.- режисер районного Будинку культури, Милокост О.М.- начальник відділу молоді та спорту, Хоменко В.І.- голова ДСО «Колос», Голеніщева А. Г.- заступник директора з навчально-виховної роботи.

Конкурсантки продемонстрували свою красу, розум, кмітливість, винахідливість і майстерність під час п’яти цікавих конкурсів: «Візитка» (презентація команди у довільній формі), «Кулінарні фантазії» (витвір українського кулінарного мистецтва-вареники), «Зачіска» (елемент зачіски – коса), «Інтелектуальна вікторина» (питання на ерудованість та знання творчості видатного поета Тараса Шевченка), «Художня майстерність» (номери художньої самодіяльності, які розкривають сильні сторони, здібності та таланти конкурсанток, передаючи усю красу української культури, пісні і танцю).

Конкурсантки всебічно розкрили себе у всіх конкурсах: у творчості та інтелекту, винахідливості та ерудованості.

За кількістю балів 7-8 класи: «Біловодські слобожаночки» (7-А клас) набрали 88 балів, «Вишиваночки» (7-Б клас)-82 бали, «Дівчина весна» (7-В), -82 бали «Калина» (8-А клас)-88 балів, «Лілеї» (8-Б клас), -78 балів,«Весна»-73 бали. Серед команд 9-10 класів 1 місце зайняла команда «Калина»-111 балів (10-Б клас), ІІ місце-«Драйв»-103 бали (9-А клас), ІІІ місце- «Україночки» - 95 балів (9-Б клас).

Величезне спасибі всім колективам художньої самодіяльності та солістам, які взяли участь у цьому заході. Це  Запольська Аліна (учениця 11-Б класу), Моїсеєнко Ірина (учениця 7-В класу), художньому колективу  учнів 6-Б та 7-В класу (класний керівник Савкусан Н.В., Ріпна О.І.). Окреме спасибі класним керівника та вчителям Дреєвій Л.П. (вчителю української мови та літератури) та Бердецькому С.В. (вчителю музичного мистецтва), яких в.о. директора Біловодської гімназії Дем’яненко О.В. нагородила почесними грамотами за вагомий внесок у підготовку до конкурсу «Чарівна україночка -2018».

Дякуємо всім учасникам, групам підтримки, керівникам, які готували учасниць, і, звичайно ж, нашим глядачам.

Усі команди були нагороджені солодкими призами та грамотами. В.о. директора гімназії Дем’яненко О.В. висловила подяку учасницям конкурсу, класним керівникам, батькам за підготовку та допомогу у проведенні конкурсу «Чарівна україночка – 2018». Особлива подяка за допомогу в організації свята – директору Біловодського комбінату громадського харчування Несторенко Т.Ф.