Date: 8 травня 2018 о 12:08
298 views

3 травня 2018 року в Біловодському аграрному  ліцеї відбувся день відкритих дверей. До них  у гості завітали учні 9 класів Біловодської гімназії.  Випускники відвідали захід, щоб ознайомитися з професіями, які пропонує навчальний  заклад.

На даний момент на ринку праці України стають все популярнішими робітничі професії. Інформація знаходиться на сайті Біловодського  професійного аграрного ліцею.

«Роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками». Саме таких висококваліфікованих робітників готують в ліцеї , який має гарну матеріально-технічну базу, сучасно обладнані кабінети, лабораторії та майстерні, а педагогічний склад училища є справжньою гордістю», ― зазначила заступник директора з виховної роботи Розумна Т.І.

У рамках Дня відкритих дверей в аграрному ліцеї відбулися майстер-класи та виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. В дегустаційній залі з гордістю демонстрували свої знання і вміння учні спеціальності «Кухар».

Зі школярами та  соціальним педагогом  була проведена оглядова екскурсія територією ліцею, що супроводжувалася бесідою про становлення ліцею, завдання професійної підготовки, учнівське і громадське життя закладу. В ході екскурсії гості могли заходити в  лабораторії, майстерні, відвідати спортивний комплекс, їдальню, ознайомитися з матеріально-технічною       базою ліцею.

Майбутні абітурієнти  отримали повну інформацію про Біловодський аграрний ліцей, умови вступу, напрямки підготовки, спеціальності, зустрілися з адміністрацією, майстрами виробничого навчання і вчителями.