Свято Останнього дзвоника

Date: 4 червня 2018 о 13:57

31.05.2018 року у  Біловодській гімназії відбулося свято Останнього дзвоника.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята . І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято.

На шкільному  подвір'ї зібралися усі учні гімназії… Поруч із ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми… Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями наших випускників.

Сьогоднішнє свято є також особливим і для учнів 9-го класу, які також є випускним класом. Діти подарували вальс «Вчителько моя» для всіх присутніх.  В наше святкове коло завітали учні 5-А класу (кл. керівник Дреєва Л.П.), які разом з випускниками приготували яскравий флешмоб «Перерва». Цей день є особливо незабутнім для випускників 11-х класів. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники  подякували вчителям, батькам, і запросили своїх класних керівників на прощальний вальс.

Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів  в.о. директор гімназії Дем’яненко О.В. та  гості свята –, секретар Біловодської селищної ради Кучеров В.А. , методист районного методичного кабінету Грищенко О.В. Дем’яненко О.В.  підвела підсумки  роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці обласних  олімпіад, конкурсів, активісти гімназії, а також вручені Похвальні листи 57 учням  за відмінні успіхи у навчанні. Після усіх привітань та нагороджень настав довгоочікуваний момент. Право на останній дзвоник  отримали учні 11-го класу: Скоков Руслан 11-А клас, Черних Ірина 11-А клас, Кошарний Дмитро 11-А, Мальцева Дар’я 11-А, Василенко Вікторія 11-А, Кольченко Марк 11-Б, Бабаханов Орест 11-Б клас, Коморна Валерія 11-Б,  Юрченко Артем 11-Б, Довбиш Карина 11-Б.

Для випускників цей шкільний дзвінок пролунав востаннє, тож побажаємо їм успіхів у самостійному житті, а усім школярам – добре відпочити й набратися сил для здобуття нових знань.