ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА БІЛОВОДСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ В ДІЇ!

Date: 29 березня 2019 о 09:59
208 views

У класному колективі щодня виникають різного роду проблеми, які випробують дитину на вміння приймати самостійні рішення, оптимально їх вирішувати. Учень при цьому відчуває повну безпорадність і стосовно проблемної ситуації, і стосовно своєї поведінці в ній. У результаті формується так звана навчена безпорадність.
На допомогу завжди поспішають психологині Біловодської гімназії Авраменко Анастасія Анатоліївна та Червинська Тетяна Василівна. Ряд тренінгів та занять запропонованих ними направлені на подолання перешкод в шкільному житті, вмінні поводитися в конфліктній ситуації.
Для учнів 1-2 класів заняття направлені більше на розуміння своїх почуттів, свого настрою, вони вчаться приймати рішення, товаришувати з дітьми з особливими потребами, знаходити собі друзів за інтересами та розповідають як можна помиритися з другом.
Для учнів 3-4 класів заняття навчають бути толерантними, умінню слухати, залагоджувати конфлікти, визначати рівень самооцінки, діти знають як відстояти себе, як знайти друга, шанують себе на інших.
Заняття з психологом в початковій школі направлені на пізнання себе та розвиток пізнавальних процесів та загальних інтелектуальних здібностей учнів, розвиток комунікативних навичок та вмінь, навичок співпраці.
В цій нелегкій справі на допомогу психологам приходить посібник «Вчимося жити разом», з якого береться матеріал для проведення цікавих занять, також використовується допоміжна література, розвивальні та корекційні програми.
Ми турбуємося за психологічний стан наших дітей, тому плідно працюємо над подоланням всіх перешкод!!!